Aktualności

Życzenia noworoczne

Wpis / 31 grudzień 2017

Nadejście Nowego Roku to sposobność do złożenia życzeń, jest także okazją do podziękowania za wszystkie dobre zdarzenia i ludzi, którzy udzielili nam pomocy, wsparcia oraz towarzyszyli nam w każdych, nawet niesprzyjających okolicznościach.

Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które w poprzednim roku sprawiły, że życzliwość była nie tylko pustą, udawaną formą zachowania, ale autentycznym działaniem. Wasza dobroć i bezinteresowność wpływa na wszystkich wokół i czyni nasze życie pozytywnym. Za tę postawę należą się Wam szczere podziękowania.

Życzę Wam, aby skutki Waszej życzliwości powróciły do Was, wynagradzając Wam wszelkie przykrości, jakich moglibyście doznać. Dalej patrzmy na świat jako miejsce, które możemy wzbogacić swoimi staraniami i dać z siebie więcej.

Nie popadajmy w obojętność. Niech 2018 rok będzie początkiem nowych wyzwań. Z powodzeniem realizujmy swoje marzenia, te niepozorne i te ambitne. Rozwijajmy się, zarówno duchowo, jak i materialnie. Patrzmy w przyszłość z nadzieją, nie poddawajmy się zwątpieniom i zniechęceniu. Działajmy, nie szukajmy zbędnych usprawiedliwień. A przede wszystkim, każdemu, w tym sobie, życzę umiejętności słuchania ludzi, aby w miarę dostępnych możliwości uczynić ich życie lepszym.

 

"Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugich" - /Tolmann Pesch/

About The Author