Aktualności

Moja kandydatura na najbliższe wybory

Wpis / 17 wrzesień 2018

Szanowni Państwo,

zdecydowałem się kandydować w najbliższych wyborach samorządowych na stanowisko wójta Gminy Kozy. Moja decyzja wynika z potrzeby wprowadzenia w Kozach wielu zmian, na które nie ma sensu dłużej naiwnie czekać. Od 2010 roku aktywnie przedkładałem na Sesjach Rady Gminy Kozy wiele postulatów mieszkańców. Niestety, bardzo rzadko były one przedmiotem podejmowania jakichkolwiek działań. Zawsze występował problem, który był przyczyną odwlekania sprawy w czasie. Podobnie było z różnego rodzaju inicjatywami.

Postanowiłem zebrać doświadczonych ludzi, którzy chętnie zaangażują się w działania na rzecz naszej miejscowości i wspólnie z nimi stworzyć komitet wyborczy. Naszym celem jest podjęcie starań w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców wyrażanych w postulatach, rozmowach oraz ankietach. Chcemy także wykorzystać potencjał naszej miejscowości, który uśpiony czeka na wybudzenie. 

Wybory odbędą się 21 października 2018 roku.

Szczegóły dotyczące naszego programu wyborczego, kandydatów oraz cała aktywność komitetu będzie dostępna pod adresem www.wspolniedlagminykozy.pl Jeżeli macie Państwo pomysły, sugestie lub uwagi, które powinny zostać wzięte pod uwagę podczas nowej kadencji to bardzo proszę o ich przekazanie.

Zachęcam do wspólnego udziału w tworzeniu i ulepszaniu naszej miejscowości. 

Obecna kadencja trwa do 16 listopada 2018 roku. Do tego czasu pozostaję radnym i jestem cały czas do Państwa dyspozycji.

About The Author